Sample image

Resultat

Erik Winterfeldt:

3:a / Trials / (åldersgrupp 15-16)
3:a / MUni Obstacles / (åldersgrupp 15-16)
4:a / Downhill expert / (åldersgrupp 15-16)
5:a / Speedtrials / (åldersgrupp 15-16)
5:a / Slowrace / (åldersgrupp 15-16)
8:a / Längdhopp (210 cm) / (åldersgrupp 15-16)
10:a / Höjdhopp (65 cm) / (åldersgrupp 15-16)
20:e / Teknikbana / (åldersgrupp 15-16)


Oskar Winterfeldt:

3:a / Höjdhopp (28 cm) / (åldersgrupp 0-11)
5:a / Längdhopp (90 cm) / (åldersgrupp 0-11)
10:a / Muni XC / (åldersgrupp 0-12)
18:e / 400 m / (åldersgrupp 0-12)
21:a / Trials / (åldersgrupp 0-14)


Henrik Åkerstedt:

28:a / 10K Unlimited / (åldersgrupp 19-39)
29:a / Marathon Unlimited / (åldersgrupp 19+)
26:a / Muni XC / (åldersgrupp 19-29)
23:a / Downhill expert / (åldersgrupp 19-29)
24:a / Uphill / (åldersgrupp 19-29)
23:a / 400 m / (åldersgrupp 19-29)
18:e / 800 m / (åldersgrupp 19-29)
14:e / Onefoot / (åldersgrupp 19-29)
31:e / Teknikbana / (åldersgrupp 19-29)


Martin Sjönneby:

2:a / Trials Expert / (oavsett åldersgrupp)
2:a / Höjdhopp Expert (125 cm) / (oavsett åldersgrupp)
2:a / Speedtrials Expert / (oavsett åldersgrupp)
1:a / Höjdhopp (125 cm) / (19-24)
2:a / Speedtrials / (19-24)
10:a / Street Expert / (Senior)
11:a / Längdhopp / (19-24)


Josef Sjönneby:

3:a / Flatland / (oavsett åldersklass)
6:a / Höjdhopp (115 cm) / (Åldersgrupp 19-24)
7:a / Höjdhopp Expert (115 cm) / (oavsett åldersgrupp)
7:a / Längdhopp / (Åldersgrupp 19-24)
9:a / Street Expert / (Senior)


Rodrigue Bonnevie:

5:a / Längdhopp (230cm) / (åldersgrupp 17-18)
8:e / Höjdhopp / ( åldersgrupp 17-18)
11:e / MUni XC / ( åldersgrupp 17-18)
12:e / 10K Standard / ( åldersgrupp 17-18)


Edgar Bonnevie:

4:e / Höjdhopp (65 cm) / ( åldersgrupp 12-14)
6:e / Trials / ( åldersgrupp 0-14)
12:e / Längdhopp (130 cm) / ( åldersgrupp 12-14)


Linus Wretman:

17:e / 100 m / (åldersgrupp 0-12)
20:e / Teknikbana / (åldersgrupp 0-12)


Jesper Lundqvist

7:a / Speedtrials / (åldersgrupp 15-16)
11:a / MUni XC / (åldersgrupp 15-16)
9:a / MUni Obstacle / (åldersgrupp 15-16)
11:a / MUni Downhill / (åldersgrupp 15-16)
9:a / Muni Uphill / (åldersgrupp 15-16)
14:a / 100 m / (åldersgrupp 15-16)
9:a / 400 m / (åldersgrupp 15-16)
9:a / 800 m / (åldersgrupp 15-16)
18:e / IUF / (åldersgrupp 15-16)
11:a / Trial / (åldersgrupp 15-16)